Jump to content
Sign in to follow this  
Lucman

Deja suntem 8

Recommended Posts

O bere? La ce? :D Ca poate se gasesc doritori :) )

Share this post


Link to post

Pai tu n-ai auzit de spor de fidelitate? Eu sunt fidel forumului, merit un bonus =))

Share this post


Link to post

La cati suntem fideli ar trebui sa curga pe dunare numai bere in loc de apa :mrgreen:

Share this post


Link to post
Nu va suparati pe mine domnii moderatori, am facut un calcul si uite ce am gasit:

2222 de conturi cu 0 posturi

Eu sunt mandru, la fel ca Laurentiu, ca sunt intre primii 100, deci pot spune ca am fost alaturi de voi inca de la inceput. Merit o bere ? :D

 

Eu nu-s mandru, ca asa mi-a zis tata, sa nu fiu.. dar dau la cei 2222 useri cu zero posturi cate unu de la mine, si am echilibrat situatia :P

Ah.. si cate unu de la cafenea.. ca e gratis :mrgreen:

 

Pai tu n-ai auzit de spor de fidelitate? Eu sunt fidel forumului, merit un bonus =))

 

Normal.. un 20% :) )

Share this post


Link to post
La cati suntem fideli ar trebui sa curga pe dunare numai bere in loc de apa :mrgreen:

Si la cat sunt eu de fidel ar trebui sa deviez Siretul de bere, sa nu se mai verse in Dunare, ci la mine in batatura. > :)

Share this post


Link to post

Cred ca noilor înscrisi le e cam greu sa posteze si sa participe la conversatii cel putin la început, deoarece acest forum e un forum "greu" si chiar trebuie sa ai ceva de spus si sa te exprimi corect (d.p.d.v tehnic), daca vrei sa postezi. Mie mi-a luat ceva timp pâna mi-am mai dat drumul la cateva posturi. In plus de asta multe probleme cu care se confrunta un proprietar de Daewoo s-au discutat si multor membri le e de ajuns sa citesca mesajele vechi, fara sa fie nevoie sa mai intervina; si mai exista o categorie de membri - începatorii - care citesc forumul pentru a se documenta si a afla ce înseamna sa fii proprietar de masina - aici ma includ si pe mine :D :> .

Share this post


Link to post

Ai uitat o categorie importanta.. cea a "atoatecunoscatorilor" :dizzy:

Share this post


Link to post
O bere? La ce? :D Ca poate se gasesc doritori :) )

Raspunsul este mai jos:

Si la cat sunt eu de fidel ar trebui sa deviez Siretul de bere, sa nu se mai verse in Dunare, ci la mine in batatura. > :)

Berea la şiret!

Share this post


Link to post

Nu de sireturi puturoase vorbeam, ci de paraiasul ala de trece pe la mine pe la facultate si se varsa in Dunare.

Share this post


Link to post

Si Dunarea trece pe la mine! :banana: :drinkers:

Share this post


Link to post

DA, dar cu mult inainte sa ajunga la Galati :) )

Share this post


Link to post

Si-am sarit de 10 mii de membri.

Share this post


Link to post

Si creste vertiginos :D

Share this post


Link to post

11061 in clipa asta...sa va traiasca :D

Edited by andrei_ics_ics_el

Share this post


Link to post
DA, dar cu mult inainte sa ajunga la Galati :) )

 

Si cu mult inainte de a ajunge la Sulina!!!!

Share this post


Link to post

Si am trecut de 12,000 :)

Share this post


Link to post

Unii au trecut singuri de 3-4 =))

Share this post


Link to post

Mie mi-a luat cam vreo 3 saptamani sa citesc cam tot despre Tico si tot m-a bombardat nea Mircea cu observatii cand postam cate ceva care mai era .Asta e ,ce sa faci cu incepatorii astia :) Se pare ca am depasit conditia de romani (de ce sa ajut pe altii moca ). Sper sa fie si mai multi useri pe viitor care sa ajute pe altii .

 

Sa ne auzim pe la 20.000 :)

Share this post


Link to post
Si am trecut de 12,000 :)

 

Şi de 15.000 :)

1st.JPG 2nd.JPG

:beerchug:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...