Jump to content
Sign in to follow this  
luck33ro

Pana La Urma Se Da Warn Pe Offtopic In Cafenea?

Recommended Posts

nrares, problema sta in felul urmator: incercam, pe cat posibil, sa evitam certurile. Nu vrem sa facem din forum un balci, un loc in care toata lumea se balacareste ca la usa cortului. Din aceasta cauza incercam pe cat posibil sa stingem din fasa orice cearta sau conflict. Cel putin in public.

 

Exista un topic numit Caterinca. Acolo se poate face misto, inclusiv de useri, dar in limita bunului simt. Acolo e greu sa categorisesti un post ca fiind offtopic dar daca se incepe cu injurii se lasa cu repercursiuni.

 

Gata, va rog nu mai bateti apa in piua degeaba! Se aude Lucian, Moshu si altii? Va rog frumos!

Share this post


Link to post

Alx ...dupa cum observi eu am terminat de mult, am primit si nota de plata deja... :) >-

 

Apropos avertismentele (amenintarile) unora cu PNA, DNA ...samd sunt permise?

Share this post


Link to post

Nu este permisa nici-un fel de amenintare in public cu exceptia celei care implica bere.

Share this post


Link to post

Lucian14 eu ti-am zis ca la cafenea nu se da warn asa cu una cu doua da' se pare ca tu ai bagat "n" off topicuri si daca ai insistat sti cum e au si moderatorii sefii lor n-am ce sa-ti fac !!...Acum topicul asta chiar nu are sens ar trebui mutat la bascalie sau caterinca ma rog!!! :D

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...