Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Actiuni Daewoo & Chevrolet Club

Recommended Posts

In acest moment, clubul auto Daewoo & Chevrolet desfasoara mai multe actiuni/operatiuni pentru membrii sai. Un rezumat al lor este cuprins in acest topic, urmand a fi actualizat pe parcursul evolutiei lucrurilor.

  • autocolante. Sunt autocolante transparente, cu textul "DaewooClub.ro" sau "ChevroletClub.ro", disponibile in variantele: pentru interior (cu scrisul in oglinda) sau pentru exterior. Reprezinta unul din cele 2 semne de recunoastere in trafic a membrilor Daewoo & Chevrolet Club.
    finalizate, disponibile
     
  • suporti de numere. Suportii de numere sunt celalalt semn de recunoastere in trafic.
    finalizati, disponibili
     
  • tricouri. Pe maneci scrie "DaewooClub.ro" si "ChevroletClub.ro", iar pe piept "Daewoo & Chevrolet Club".
    in curs de productie, disponibile in curand
     
  • mingi anti-stress. O jucarie haioasa, inscriptionata cu insemnele clubului.
    range">s range">ondam ideea
     
  • dynamat. Incercam sa strangem mai multi doritori de Dynamat, pentru a putea obtine o reducere in cazul achizitionarii unei cantitati mai mari.
    range">a range">s range">teptam doritori
     
  • suport auto universal. Un suport de calitate, bun pentru telefon/PDA/GPS si altele. Membrii clubului beneficiaza de o reducere de pret.
    lista in curs de organizare, disponibile in curand
     
  • Computer de bord pentru Kalos si Cielo / Espero. Un modul electronic care aduce multe functii si informatii suplimentare, fabricat "after-market".
    range">momentan fara ra range">s range">pun range">s range"> din partea ru range">s range">ilor, range">s range">e pare ca nu range">s range">tiu engleza; daca range">s range">tie cineva limba ru range">s range">a, e range">s range">te rugat range">s range">a ne ajute

Orice actualizare sau noua actiune va fi mentionata in acest topic. Daca mi-a scapat ceva, sau aveti vreo idee similara - astept mesajele voastre prin mesageria privata.

Share this post


Link to post

Păi, mai erau computerele alea de bord :) , dar se pare că e vărsată chestia. Sau lăsaţi deschise topicele că poate se îndură ăia de noi? :D

L.E. mi-a scăpat mesajul aici, sorry, evident se poate şterge cu încredere

Edited by Abram Burel

Share this post


Link to post

Adaugat si computerul de bord, multumesc.

Share this post


Link to post

Capacele de Cola?

Share this post


Link to post

Share this post


Link to post

Se mai aude ceva cu tricourile?

Share this post


Link to post

Hop si eu! :)

Brelocuri nu se pot face?

Cred ca sunt destul de multi doritori...

Share this post


Link to post

As vrea si eu un autocolant cu Daewooclub.ro, sa fie cat mai discret pentru Matiz. cu cine vorbesc?

 

Ideea cu brelocurile o sustin si eu, ar avea foarte mult succes.

Share this post


Link to post

Poate asta te ajuta.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...