Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Cum Folosim Forumul

Recommended Posts

6.6 Când un utilizator ce a fost anterior avertizat cu 20%, petrece o perioadă de minim 60 de zile de la abatere fără să mai incalce regulamentul, warn-ul se va retrage.

Daca au trecut cele 60 de zile, da si tu un PM moderatorului sa-ti ridice warnul. ;)

Edited by zeneseu
  • Like 1

Share this post


Link to post

Aceluiasi moderator. ( ca sa-i fie clar omului) ;)

Edited by Englishman
  • Like 1

Share this post


Link to post

Note Added 03 January 2011 - 21:26 Added to warn level

 

 

Mai ai de asteptat :)

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Buna ziua!Am si eu o intrebare pot scapa de warn?am 20%...am triplat un post sau ceva de genul asta.Multumesc anticipat!!!!

 

 

E pe naiba! Da' ce, nu-i clar? Dai si tu o spaga!

  • Like 1

Share this post


Link to post

Am si eu o intrebare pot scapa de warn?

Să-mi zici şi mie care-i treaba, dacă afli. Mi-e o lene să citesc Regulamentul ăla... :mda:

  • Like 1

Share this post


Link to post

careva cu experienta sa-mi spuna si mie ce setari sa fac la forumu asta,ca io tre sa ies din el de fiecare data si sa intru inapoi ca sa vad ce s-a mai postat nou :osanale:

Share this post


Link to post

Vezi imagine anexata:

 

New_content.JPG

  • Like 1

Share this post


Link to post

Refresh = F5.

 

@Salex > el vrea sa ramana acolo, sa scurteze timpul de reply si de gandire, a constatat singur ca nu-i foloseste.

Edited by tolin
  • Like 2

Share this post


Link to post

@tolin;multam da vezi ca cineva te-a penalizat ca ai fost generos cu un ticalos.

 

@salex;geaba dau pe ala ca nus' la ce-i bun

  • Like 1

Share this post


Link to post

da vezi ca cineva te-a penalizat ca ai fost generos cu un ticalos.

 

Normal sa-mi dea minus, te-am ajutat sa te exprimi mai repede, durerea lor de cap.

  • Like 1

Share this post


Link to post

nu stiu cine da minusuri aiurea, da vad ca daca intrebi ceva on topic iei cafteala

 

am prins figura cu f5 da preferam sa mearga de la sine nu sa-i tot dau eu

Share this post


Link to post

Cate vreme ramai pe scrisul acesta si niciun moderator nu intervine, minusul este singura modalitate de-a remarca anomalia.

Share this post


Link to post

ce sa fac daca io-s de alta generatie,conflictele intre ele sunt de cand lumea.si vor fi.

Share this post


Link to post

Tu esti in conflict permanent cu limba romana si folosesti forumul ca pe propriul maculator pentru exercitii. Problema este de moderare, nu de generatii.

Share this post


Link to post

Postarile tale spun totul, eu doar le remarc. Culmea, aici reusesti sa ramai ontopic (Cum folosim forumul pentru incepatori). Altfel, ai reusit marea performata sa fii offtopic pe "Zona libera".

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Cate vreme ramai pe scrisul acesta si niciun moderator nu intervine, minusul este singura modalitate de-a remarca anomalia.

Problema este de moderare, nu de generatii.

Da' te roade rău renunţarea la moderare... Cere-te, dom'le înapoi, nu cred să le strice o bâtă de ajutor.

  • Like 1

Share this post


Link to post

E maculatorul tau ?

Share this post


Link to post

esti cumva din comisia de examinare a limbii romane?sau esti de alta etnie si nu intelege bine romaneste la tine.

Share this post


Link to post

Cand nu intelegi, schimbi subiectul.

Share this post


Link to post

Cate vreme ramai pe scrisul acesta si niciun moderator nu intervine, minusul este singura modalitate de-a remarca anomalia.

S-a intervenit. Pana acum de vreo 80%. Dar cand materialul e cum e...

 

Da' te roade rău renunţarea la moderare... Cere-te, dom'le înapoi, nu cred să le strice o bâtă de ajutor.

Stai relaxat. Sincer. Te simti musca?

 

esti cumva din comisia de examinare a limbii romane?sau esti de alta etnie si nu intelege bine romaneste la tine.

 

Uite ca eu sunt. Iar incapatanarea ta de a nu folosi majuscula la inceput de propozitie/fraza e demna de o cauza mai buna. Daca tu crezi ca e cazul sa isi un suspend pentru atata lucru, fine by me! regulile privind scrierea pe forum nu-s puse d-ampulea, au o logica. Daca nu o intelegi, intreaba si ti se va explica. Dar nu te da tu rotund ca le stii pe toate, ca nu-ti iese.

  • Like 7

Share this post


Link to post

ok.i'm here now!da ia zi tu la ticalosu' cum citez doar o parte din postarea la care vreau sa dau reply

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...