Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Cum Folosim Forumul

Recommended Posts

Teoretic gestionarea cokieurilor face ca aia responsabila cu remember me sa fie stearsa la iesirea din browser.Parerea mea.

Share this post


Link to post

Mda, iar mi-a iesit.Am sters din nou cookies.Inainte de a reinstala win, aveam acelasi ie fara nici o alta setare in plus si stia sa tina minte...

Share this post


Link to post

:D nu tre sa le stergi.Sau incearca google chrome, e mai rapid si mai simplu.

Edited by augustinionut

Share this post


Link to post

Andrei Plesu despre forum

Se incadreaza in tema acestui topic cred

 

Up! :)

 

Interesanta confuzie intre bolta si balta. Omul numeste "forum" comentariile la un articol de blog (al lui, nu altul1). Asta se cheama auto-masturbare la orgoliu filozofic.

Share this post


Link to post

Domnule anderib, sa-mi spuneti si mie cat ma costa reclama de la Club XXX de la avatar? Daca tot fac promovare, macar sa-ti dam banii. E vorba de o poza 90x90.

Edited by andreib
Parca am hotarat ca nu nu promovam alte forumuri aici...

Share this post


Link to post

Astept cu nerabdare ziua in care boardul imi va afisa lista cu cei care dau minusuri deampulea.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Care sa fie criteriul de selectie ?

  • Like 1

Share this post


Link to post

@Alezz: Daca aveti o propunere de colaborare din partea "XXX club" va rugam sa o inaintati unui administrator si va fi analizata in functie de disponibilitatile temporale existente.

Share this post


Link to post

[..]click pe bulinuta verde cu plus in ea [..]

[..] de la un plus 7 de voturi pozitive am ajuns la -14 intr-un interval de 24 de ore [..]

[..] vad ca astia dau negativ [..]

Astept cu nerabdare ziua in care boardul imi va afisa lista cu cei care dau minusuri deampulea.

 

Reputatia ti-o creezi singur, prin ceea ce postezi.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Share this post


Link to post

Daca mai faci spam aiurea pe tema reputatiei, te suspend cu mouseu' meu. Faptul ca ti se acorda puncte negative inseamna ca nu contribui cu nimic util in posturile alea, nu ca are lumea ceva cu tine.

  • Like 4

Share this post


Link to post

A aparut o noua zona de forum unde se chat-uieste: status-ul si zona de comentarii de la profil ! =)) De cat 'optimism' este nevoie pentru a astepta un raspuns acolo ?

  • Like 1

Share this post


Link to post

Next generation: el scrie, el isi raspunde.

 

post-402-020536800 1281811628_thumb.png

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Sal all. Intrebare. Cum se scrie pe forum ??? :wallbanger: . Va rog fara :) )

Raspunsul corect ma poate ajuta :lavolan: Tks.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post

Cum ai scris aici, ONTOPIC.

Share this post


Link to post

Discutiile s-au mutat aici pentru viitorii candidati la functia de ministru al dezvoltarii si al turismului:

 

post-402-002952600 1288113582_thumb.png

  • Like 2

Share this post


Link to post

O noua forma de bursa: mica publicitatea, de la antreprenor la om.

post-402-031740200 1290285386_thumb.png

Edited by tolin
  • Like 1

Share this post


Link to post

Din categoria: "comentarii in dialog"

 

post-402-020720500 1291488204_thumb.png

 

post-402-006592300 1291488217_thumb.png

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Am urmatoarea propunere: punctele de rating sa fie acordate numai de moderatori, administratori sau gold members, adica de persoane inntradevar responsabile. Asta deoarece am observat ca, de cate ori raspund anumitor persoane, aceleasi intotdeauna, imi scade rating-ul de regula cu 1 punct, adica exact cate puncte are la dispozitie persoana respectiva. Rating-ul tinde sa devina o razbunare sau o recompensa si nu o apreciere obiectiva a postarilor. :-? . Si, in plus, exista pericolul realizarii unor gasti gen: ne sustinem reciproc si pe cei care nu ne plac ii terminam, cu alte cuvinte golanisme. Acest site are un inalt nivel tehnic si este foarte util si este pacat ca se intampla asa ceva. Stiu ca, prin definitie, rating-ul trebuie sa fie accesibil tuturor, dar eu v-am semnalat o problema si am propus o posibila rezolvare. :rolleyes:

  • Like 4

Share this post


Link to post

Buna ziua!Am si eu o intrebare pot scapa de warn?am 20%...am triplat un post sau ceva de genul asta.Multumesc anticipat!!!!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...