Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Cum Folosim Forumul

Recommended Posts

Bun.Si unde sa intru,cu cine sa vb.ca sa-mi aprobe mesajul???

Share this post


Link to post

Pai il aproba vreun moderator, in functie de continutul anuntului. Ai citit regulamentul de la bursa? > :P

Share this post


Link to post

Regulamentul l-am citit,dar greoi imi dau seama...Deci:you can not start a new topic.

Cum sa-mi aprobe un moderator postul de la bursa,daca nu-l pot posta?

Share this post


Link to post

I. augustinionut are partea lui de dreptate, posturile comerciale trebuie aprobate. Asta ca regula generala, valabila pentru toti utilizatorii.

II. Pentru a proteja forumul impotriva celor care se inscriu doar pentru a vinde sau a cumpara (deci pe post de piata/talcioc/magazin online) exista regula de a nu permite unui utilizator ce nu a depasit un numar minim de interventii (postari) pe topicuri tehnice sa deschida un topic de vinzare/cumparare. Desigur, regula poate fi nuantata, exista destule cazuri de utilizatori de buna credinta carora le-a fost acceptat anuntul in pofida restrictiei de mai sus.

Share this post


Link to post

Am priceput.Eu nu am demult cont pe acest forum,dar sper sa activez destul in viitor.Momentan am o Nubira 1 la dezmembrat,si as dori sa postez un anunt legat de bursa,poate un coleg cu drept de administrare ma va ajuta in acest sens...poate astfel ajut si alti colegi,ce au nevoie de diverse piese!!!VA multumesc anticipat!

Share this post


Link to post

am si eu o intreb cum pot sa pun un anunt pe bursa puntru ca i-mi spune ca nu pot sa incep un nou topic

Share this post


Link to post

Intai tre' sa citesti regulamentul.

Share this post


Link to post

salutare lume ajutatima si pe mine va rog cu o informatie, cat ulei intra in cutia de viteze la tico :(

Share this post


Link to post

Si aci te-ai gandit tu c-ar fi potrivit sa intrebi? Sectiunea de Tico si Matiz nu-i buna?

Edited by NFS

Share this post


Link to post

buna ziua!nu pot sa postez nimic.nu pot sa citesc regulamentul .un format foarte prost.ma plimb prin meniu de 20 de minute si degeaba.

ma ajuta cineva?



nimeni?

 

 

  • You cannot start a new topic
  • You cannot start a new topic

 



cu parere de rau va parasesc,nu inainte de a va spune ca formatul pe care l-ati ales si restrictiile tampite in a posta mesaje priveaza membrii acestui forum de multe servicii si piese de care s-ar putea folosi.

sper ca va ve-ti gasi identitatea si veti face din aceste forum unul deschis in care discutiile sa fie moderate si nu cenzurate si aprobate ca pana acum .

sunt responsabil pe ceea ce scriu si nu am nevoie de aprobarea nimanui ca sa scriu ceva .acest forum trebuie sa vina in ajutorul membrilor lucru care nu mi se pare ca se intampla.succes!

Share this post


Link to post

Mare oaie, tocmai ai postat. Ce vrei sa postezi, anunturi la bursa? Alea dupa ce le aproba vreun moderator.

Share this post


Link to post

nu se pot posta deloc.mare oaie

nu te lasa sa intri.DELOC

Share this post


Link to post

...

http://www.gmclub.ro/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

 

Nu veți putea deschide un topic nou până nu aveți 10 mesaje aprobate pe forum. Dacă trebuie să deschideți un topic deoarece informația căutată nu există pe forum, trimiteți un mesaj privat către VAXXi.

 

 

Edited by KumKum
  • Like 1

Share this post


Link to post

de ce nu pot incepe nici un topic? am vrut sa imi prezint masina, una alta, in orice sectiune as ajunge imi zici in dreapta sus "You cannot post in this forum" sau ceva de genul



mai exact "You cannot start a new topic"

 

Share this post


Link to post

Nu veți putea deschide un topic nou până nu aveți 10 mesaje aprobate pe forum.

 

Share this post


Link to post

Cum pot salva niste pagini avand in vedere ca aceasta chestie ``Ai optiunile de salvare/export in partea de jos a paginii, sub fereastra de "Quick reply".

 

nu functioneaza? Nu vad niciun quick reply nicaieri, darmite optiuni de salvare sau export.

Share this post


Link to post

Iaca:

 

 

export.png

Share this post


Link to post

Eu unul nu am meniul respectiv :) .

Share this post


Link to post

Da, am observat si eu ca la topicu' colegului nu apare, da' nu stiu de ce. E o setare per-sectiune si la alte topicuri din sectiunea respectiva apare meniul. Studiez...

Share this post


Link to post

E o setare per-sectiune si la alte topicuri din sectiunea respectiva apare meniul.

 

La mine nu apare in nicio sectiune sau topic comenzile print si download

post-21115-0-19718600-1384248848_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Verifica intr-una din sectiunile tehnice, te rog. Nu stiu cine ar fi vrut sa descarce topicuri cu sfaturi despre forum, aici nu e activata optiunea.

Share this post


Link to post

intreb si io ca omu'... nu cumva meniul ala dispare pentru ca topicul e inchis?!

:scarpin:

Share this post


Link to post

Asa m-am gandit si eu, da' l-am redeschis si tot nu apare.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...