Jump to content
Sign in to follow this  
Senna

Comenzi Piese De Pe Autodaewoo.ro

Recommended Posts

Eu as vrea o garnitura de accea de capota, de la Cielo sau Leganza. Daca faceti comanda, count me in :)

Share this post


Link to post

Eu m-am sucit.Deci pentru Tico as dori:

- garnitura chiulasa

- 6 simeringuri supape

- antena radio

 

 

multumesc senna.vb pe mess pt detalii

 

banii ti-i dau maine la intalnire

Share this post


Link to post

Din pacate bandouri Matiz nu au pe stoc si nu vor avea nici in viitorul apropiat (2-3 saptamani). Am sa lansez comanda, o achit eu cand soseste si apoi ma voi vedea cu voi sa va inmanez piesele. Pt cei care vin la club e mai simplu, daca vine coletul maine il voi lua cu mine. Pt ceilalti avem PM

Share this post


Link to post

Atunci ramane ferma cererea pentru deflectoare

Share this post


Link to post

ramane ferma cererea cu proiectoarele matiz. Ne intalnim si iti dau banii! multumesc frumos

Share this post


Link to post

Comanda a sosit, si pana la sfarsitul saptamanii piesele vor ajunge in posesia voastra. Stau in zona Panduri.

Share this post


Link to post

Mersi mult Senna. O initiativa excelenta.

Share this post


Link to post

Multumiri lui pixelconsciuos, care a comandat un set de amortizoare cu transport gratuit si astfel intreaga comanda a fost scutita de taxe de curierat!

Share this post


Link to post

Multumim Luciane :D

 

PS: De fapt gropilor din Bucuresti :D

Share this post


Link to post

Cu multa placere :mrgreen:

Simt ca trebuie sa aduc si eu niste multumiri mai speciale celor care au scos bordurile de la mine de pe strada si au lasat apa de ploaie sa acopere gropile in asa fel incat atunci cand ajung noaptea acasa, parcatul masinii devine un episod din celebra serie 007 James Bond. Intr-adevar, este o desfatare sa auzi cum lucreaza amortizoarele si jentile. Le multumesc din suflet si pentru ca doua zile la rand m-am trezit dis de dimineata sa prind loc la coada de la vulcanizarea cartierului. La urma urmei, somnul este un obicei nesanatos si Stimabilul Primar "care este" impreuna cu Mr. "Marmura" Videanu au grija sa nu prindem asemenea apucaturi capitaliste.

Share this post


Link to post

Mai fac o comanda, destul de urgenta, cine e interesat sa posteze.

Share this post


Link to post

Salut, m-ar interesa BANDOURI LATERALE MATIZ ... dar nu le vad pe site, nici pret. Daca sunt pe stoc spune-mi ce pret au si daca este OK, ai comanda ferma din partea mea.

Share this post


Link to post

Da, asta am observat si eu, as vrea sa evit in cazul in care avem de a face cu o greseaa de la autodaewoo ...

Share this post


Link to post

Daca nu s-a trimis inca comanda, vreau si eu Tava protectie portbagaj fara antiderapant (fabricata in Ungaria) pentru portbagaj Matiz pret: 27.00 lei.

Si cu banii, cum facem?

Joi la intalnire?

Sau undeva in oras?

Share this post


Link to post

Comanda nu mai este urgenta, lasam mai mult timp sa creasca cosul, pe care il voi achita eu, voi platiti cand ne intalnim si va dau piesele dorite.

Share this post


Link to post

Te salut si te felicit pt initiativa ta, as dori si eu urmatoarele de la dl. nicu barbu :

-buzunar usa fata - 1buc nu stiu codul dar am inteles ca merge si pe stanga si pe dreapta

-71717-78B60-000 CLIP LATERAL PRINDERE BUCLIER -2buc

-94586560 agrafa usa - 2buc

-71741-78B61-000 CLIP DR. PRINDERE BUCLIER FATA -1buc

-71731-78B61-000 CLIP STG. PRINDERE BUCLIER FATA -1buc

-77821A78B02-D00 EMBLEMA DAEWOO1-buc

-77838a78b00-d03 emblema tico sx 1buc

-83982a72b01-000 garnisaj colt usa spate stg. 1buc

-77835a78b00-d02 emblema tico radiator 1buc

telul meu 0721010191 Dan, aceste obiecte nu sunt nici prea grele nici voluminoase

Share this post


Link to post

Finalizam comanda azi la pranz? Bandouri Matiz nu sunt, si se pare ca nici nu vor mai veni, au fost scoase din fabricatie...

Edited by Senna

Share this post


Link to post

Comanda curenta a sosit, voi lua legatura pe privat cu colegii implicati pt a stabili circumstantele in care vor primi piesele dorite.

Share this post


Link to post

Mai facem vreo comanda? As vrea si eu niste chedere la usi, una-alta...maruntisuri dar daca ne strangem mai multi e bine.

Share this post


Link to post

Daca e cazul, ma bag si eu dar inca nu stiu ce vreau exact. Astept sa mai apara doritori.

 

Numai bine.

Share this post


Link to post

As vrea opritorul de cauciuc de la usa din fata stanga - matiz, coltul din stanga jos (cum e usa deschisa). la mag din grivita nu l-am gasit.

 

Si clemele de prindere ale capacului de plastic care este pe spatele portbagajului (am rupt unele cand l-am scos ca sa indrept tabla).

 

Se poate?

Share this post


Link to post

Eu am nevoie de amortizoare spate. Daca faceti o comanda..i'm in. :) >-

Share this post


Link to post

Sa ma anuntati si pe mine cand se face comanda. Am nevoie si eu de niste fleacuri.

Share this post


Link to post

Si eu am ceva de comandat. Incepem lista?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...