Jump to content
Sign in to follow this  
mongoose

Covorase cauciuc

Recommended Posts

Am gasit covorase cauciuc la Automec 99 pe Mihai Bravu 194.

Sunt dimensiune universala si sunt f. mari. Se potrivesc perfect la salupa mea. Din cate stiu erau doritori. Costa 700k setul. Sunt super fericit ca am gasit deoarece caut de mult si imi pierdusem speranta.

Share this post


Link to post

In 96 setul de covorase originale era 80 de cocosei. Le am si acuma.Cel de la sofer l-am dus la cizmar si l-a cusut unde era rupt si unde era gaurit i-am pus dintr-un covoras de la o Dacie. Un prietem avea un fel de banda de cauciuc mare cat o mocheta si si-a facut din ele la Ford Mondeo. Cele universale se potrivesc si nu se potrivesc. Se merita sa-ti iei originale cand cumperi masina. Unde a mers mia merge si suta.

Share this post


Link to post

In toamna mi-am cumparat covorase la Cielo... de la Petrom.. speciale pt. DW Cielo.. la bucata (nu la set) 320.000 lei covorasul fata, 268.000 lei covorasul spate.

Sunt foarte bune.. de calitate.. Mai greu a fost ca nu le-am gasit pe toate 4 la un loc.. pt. cel de la sofer am umblat vreo 2 saptamani...

Share this post


Link to post

Covorase speciale pentru Daewoo (fabricate in Ungaria). Seturi de 4 bucati cu margini inaltate astfel incit zapada topita sau umezeala sa nu se scurga in masina.

 

Pretul unui set de covorase (4 bucati) pentru Tico, Matiz si Cielo este de 590.000 lei (inclusiv TVA). Cele de Cielo se potrivesc foarte bine la Nubira (eu personal am in Nubura covorase de Cielo) si chiar la Renault Megane.

 

Cei interesati pot trimite mesaj privat (PM).

post-431-1110658041_thumb.jpg

post-431-1110658054_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Eu am 'Profile'. Vi le recomand cu toata caldura, arata superb si parca n-au moarte > :)

Share this post


Link to post
Covorase speciale pentru Daewoo (fabricate in Ungaria). Seturi de 4 bucati cu margini inaltate astfel incit zapada topita sau umezeala sa nu se scurga in masina.

 

Pretul unui set de covorase (4 bucati) pentru Tico, Matiz si Cielo este de 590.000 lei (inclusiv TVA). Cele de Cielo se potrivesc foarte bine la Nubira (eu personal am in Nubura covorase de Cielo) si chiar la Renault Megane.

 

Cei interesati pot trimite mesaj privat (PM).

 

Spune-mi si mie de unde pot lua aceste covorase pentru ca am gasit originale de cielo la 500.000 lei bucata/fata si mi s-a parut cam mult. Please!

Share this post


Link to post

Sterg putin ,,praful'' de pe topic,ramas neatins de mai bine de 12 ani.Unde pot gasi covorase originale Daewoo,cu emblema pe ele,acelea negre?Mai are cineva prin casa?Daca da,sa ma anunte.

Share this post


Link to post

Caut si eu un set daca tot exista topicul asta, habar-n-aveam de existenta lui

 

Sent from my Vodafone Smart ultra 6 using Tapatalk

Share this post


Link to post

M-am uitat,dar nu erau din alea de care caut eu....iar la dezmembrari,din cate anunturi am vazut,nu avea niciun Cielo,in schimbator,au majoritatea celor aflate la vanzare si nu la dezmembrari niciunul.Tare,nu?

Scuzati ,,bombardarea" limbii romane,dar am o setare aiurea la telefon

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...