Jump to content
Sign in to follow this  
pesteimputit

Stopuri Clare

Recommended Posts

cum nu mai stiu exact unde trebuie postata adresa magazinului care confectioneaza stopuri clare o pun aici:

Rotea service, se ocupa cu repararea farurilor, stopurilor, semnalelor, proiectoarelor etc...

pt cei ce nu mai vor sa dea nu stiu cate milioane pt un far spart omul i-l face din plexi-glass mult mai ieftin si chiar face un lucru bun... eu mi-am facut la e semnalele si stopurile clare!

are f multe matrite de faruri, stopuri

adresa este:

iuliu maniu nr 190, bl.c1, sc c.

pana in autogara militari pe dreapta!

programul este intre 10- 19

sambata duminica inchis!

Share this post


Link to post

am citi pe 4tuning , interesant ! lucreaza bine omul ?

Share this post


Link to post

Are matritza si pentru Cielo ca vreau si eu pe a mea!

Share this post


Link to post

O adresa de e-mail?

De Dacia Liberta o fi auzit? :-? :D

Share this post


Link to post

nu cred ca omul are email, mie mi-a facut o pozitie la tico si a iesit beton

Share this post


Link to post

pai hai, cooperati cu niste poze, eu unul am incredere in calitatea lucrarilor lui, din moment ce @peste e multumit (mai rar asa ceva :o - no offence peste, dar tu esti ceva mai pretentios...si bine faci!)

deci...vedem poze?

Share this post


Link to post

Poate ne ajuta fratii nostri din Bucuresti , si merge cineva acolo si vorbeste cu omul,dam comnda trimitem banii si facem si cinste :drinkers: cand veniti la plaja !!!

Share this post


Link to post

mai eu din pacate nu am ce poze sa va arat pt ca intre timp pozitia aia s-a facut tandari odata cu tot coltul drept al masinii, asa ca nu mai exista, in afara de asta am mai si vandut tico de ceva timp

Share this post


Link to post

@Peste: Poti intrebat cat costa un set de stopuri ca cele din poze. Trebuie sa arate normal, fara alte brizbizuri ;)

post-64-1148918543_thumb.jpg

Share this post


Link to post

eu nu am drum in zona, daca vrei poti sa vb cu pep, este foarte aproape de serviceul lui

Share this post


Link to post

Promit eu sa dau o fuga saptamana asta prin zona sa caut atelierul. Sa vad cand cuplez un drum pana la facultate cu chestia asta si va anunt.

Share this post


Link to post

Promisiuni desarte...

 

De cand au inchis astia podul Grant imi ia aproape 2 ore sa ajung in zona aia. Cum serviciul meu se termina pe la ora 18 mi-a fost de-a dreptul imposibil sa ajung la timp. Sa vad ce pot sa fac dar... ma mir ca cei care stau in partea aia a orasului nu au dat nici un semn.

Share this post


Link to post

Ca sa va scutesc de un drum in zona, incercati sa-i dati un telefon 0722.703.062.

Sper ca l-am scris bine.

Share this post


Link to post

Am vorbit astazi cu domnul Nicolae Rotea la telefon si pentru a beneficia de serviciile sale trebuie sa te prezinti la firma cu lampile (stopurile ) pe care vrei sa le repari sau sa le customizezi in varianta ,,normala"sau tuning (varianta tuning mai scumpa ) ! Precizez ca lampile mele de semnalizare sunt facute de dansul (10x thanks Caucazianu) ! Matritele care se vad vad in poze sunt pentru faruri ! Asa ca pentru cei din provincie mai greu,eu totusi o sa fac tot posibilul sa ajung pe la domnia pentru a-mi modifica si lampile din spate (am eu niste idei!!!) :) >-

Share this post


Link to post

Topser, ai idee cat ar costa unele clare?

Share this post


Link to post

mie mi-a spus in jur de 1 mil !

Share this post


Link to post

Eu mi-am facut la el semnalizarile pe fata albe. Au iesit foarte bine. Cred ca m-a blestemet omul caci le-am vrut ca cele originale cu sistemul de prindere si restul dar mi le-a facut si sunt multumit, Am sa pun si pozele cu ele sa va faceti o idee.

Share this post


Link to post

Salut!

In Timisoara exista vreo firma care face asemenea stopuri?

Share this post


Link to post
cum nu mai stiu exact unde trebuie postata adresa magazinului care confectioneaza stopuri clare o pun aici:

Vreau si io mailu lui daca se poate, CA ma bate si pe mine gandu...si un pret daca s-ar putea :P

Mersi !

Share this post


Link to post

n-are mail , foloseste telefonul , omul are peste 50 ani ...

Share this post


Link to post
n-are mail , foloseste telefonul , omul are peste 50 ani ...

:P Aha..mersi mult..dar daca sunt din plexiglass,au ceva..?Adica ,nu stiu, cred ca rezista la fel de bine si se vad tot as de bine...

 

Fara limbaj IRC ca o sa strangi warn pana nu mai poti!

Edited by alx

Share this post


Link to post

farurile se numesc angel eyes, iar stopurile lexus style , nu gasesti pe nicaieri ,

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...