Jump to content
Sign in to follow this  
Tity

Inchiriere Rulota De 3-4 Pers

Recommended Posts

Salutare

Doresc sa inchiriez o rulota.Pana azi am gasit doar o firma langa Oradea care inchirieaza rulote.Pretul este destul de bunicel (40 ron pe zi), dar sunt omul care trebuie sa aibe mai multe variante de alegere (cred in concurenta :) ).Daca stiti o firma (sau persoana fizica) care se ocupa cu asa ceva va rog sa-mi dati de stire.

Merci mult

Share this post


Link to post

Nu cred ca te ajuta...dar si eu sunt interesat. Ma gandesc la un concediu si nu merita cumparata o rulota. Daca mai gasesti ceva..rog frumos sa ma ti si pe mine la curent.

Share this post


Link to post

Ba merita daca mergi in concediu in Ioropa. Cu doua concedii de 1 luna ti-ai amortizat investitia.

Idealul este un "wohnmobil"...

Share this post


Link to post

Si eu cred ca merita sa cumperi o rulota ,sunt cam blocati acei bani dar se amortizeaza investitia in timp.E buna ptr cei care vor intradevar sa calatoreasca.Eu unul chiar si azi am vazut o rulota si ma ambitionat si mai mult .Sa vedem ..Cu inchiriatul ala e singurul loc care l-am gasit si eu (ptr ca au si de vanzare :dizzy: ) si eu ca sa inchiriez tocmai de acolo... e cale lunga la pret ar fi rezonabil.

Share this post


Link to post

Va ca lumea nu e prea interesata de asa ceva.In Ploiesti am gasit ceva rulote mai ieftine, cam 2000-2200e.Iata si ceva poze de acolo.

 

post-3287-1152198615_thumb.jpg post-3287-1152198682_thumb.jpgasta e 2000e

post-3287-1152198710_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Eu am facut cateva socoteli si nu prea merita harabaia...

Share this post


Link to post

Este cineva de aici care are asa ceva ?A tras cineva cu cielo o rulota?

Share this post


Link to post

Cunosc pe cineva din GL care inchiriaza rulota, e de 6 persoane.

Share this post


Link to post

De inchiriat suna interesant... Cat?

Share this post


Link to post

Am vorbit azi cu persoana si nu mai inchiriaza rulota, in schimb o vinde pentru ca vrea sa-si ia un teren prin Sendreni. Daca aveam aparatul la mine ai faceam cateva poze :( . Pretul este 2900euro, rulota este impecabila, are si buda :) ...ce sa mai vorbim e superba.

Share this post


Link to post

sunt mai multe deja, la Saftica, la Campulung Muscel, si mai apar catev, gasesti pe net ...

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...