Jump to content
Sign in to follow this  
ronin

Discutii Off-topic...

Recommended Posts

De cele mai multe ori, diversele subiecte ale acestui forum genereaza postari off-topic care, f. prompt, sunt sterse de moderatori. :rolleyes: DAR, de la fel de multe ori, aceste off-topic-uri sunt foarte interesante ele insele si dau nastere unor polemici constructive. Deci, propunerea mea ar fi, sa se infiinteze o sectiune speciala pentru dezbaterile off-topic dezvoltate de anumite subiecte. ;)

 

Daca nu sunteti deacord cu mine, nu dati cu pietre...va rog... :mrgreen:

Share this post


Link to post

Pentru offtopicareala exista sectiunea caterinca. In plus, in 99% din cazuri offtopicurile genereaza flame-uri si atacuri la persoana. Iar in cele 1% cazuri care mai raman de interes, adminii si moderatorii muta topicurile unde le este locul.

Share this post


Link to post

@ronin: Chatul este pt offtopic.

Share this post


Link to post

Pupaciosule...nu m-ai inteles! :wallbanger:

Share this post


Link to post

Sincer nici eu nu te-am inteles. Ideea ta ar fi ca cineva care are chef de un comentariu off-topic sa vina sa-l puna aici? Ha, ce bine ar fi! DAr de ce sa nu-l puna unde ii e locul On Topic? Sau tu vrei sa stea un moderator sa mute off topicurile aici in ideea ca poate iese ceva constructiv?

Share this post


Link to post
"Caterinca" e pt. facut misto, pe romaneste, de unul sau altul, ca a mancat litere, ca s-a exprimat nu-stiu-cum etc...cel putin, asta am vazut eu :mda:

Aia e Gazeta de perete ;)

Share this post


Link to post

Domnle, daca vrea omul sa scrie aici si sa-i raspunda lucian14, e vreo problema ?

Share this post


Link to post

Exista sectiunea "Diverse" in cazul discutiilor generale auto, si "Cafenea" pentru cele nonauto.

Ideea topicului nu prea e clara, mai ales ca e la "Despre forum" unde chiar nu-si au locul discutiile off-topic, asa ca se inchide.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...