Jump to content
Sign in to follow this  
CrisR

Masina Noua La 9.000-10.000 Euro Pret Cip

Recommended Posts

Mai Satori nu mai fii asa circotas ,daca ALX a avut ghinion nu inseamna ca la toate M2 cade cutia de viteze .

Turbinele la diesel cad mai ales din cauza conducatorilor auto ,care nu stiu cind sa apese pe acceleratie .

Probleme sunt si la masini de 10k Euro cit si la masini de 50k Euro ,nu exista inca o reteta universala a masinii perfecte :) )

Share this post


Link to post

A castigat Logan.

Share this post


Link to post

Logan, Megane, tot aia...

De unde stii?

Share this post


Link to post

Bre, la ce certinte aveau oamenii (mai aveau putin si cereau sa zboare ca metroul) trebuia o minune sa nu fie Logan. Hai sa vedem finalul oficial, dar eu votez cu larga inima Loganul.

Share this post


Link to post

Cu durere in "tastatura" anunt castigatorul :( Logan Laureate plus 1.4 .

Inchideti topicul ca ma apuca plansul!

Share this post


Link to post

Eram sigur... =)) ... ce bogat as fi fost acum daca pariam... :D

Share this post


Link to post

Nu inchideti topicul inainte de a ma cita:

 

Clasic... Stim continuarea :D

:wallbanger:

Share this post


Link to post

Eram 100% sigur ca se va achizitiona Logan benzina sau diesel. Asta e romanul tot masina romaneasca isi ia ca sa sponsorizeze poporul, viseaza la o masina straina si cumpara una romaneasca autentica :) ))))))))))))))

Share this post


Link to post

"Eeeram precisa !"

 

Ce draq are achizitia unui Logan cu sponsorizarea poporului roman ? Daca-si lua una mai scumpa, baga TVA mai mare, iar daca lua din afara UE, mai baga si acciza, ceva. Asa, pot spune ca a mai tras o teapa la popor.

Share this post


Link to post

Stiu, stiu...aproape toti ati pariat pe logan, dar eu speram sa nu aveti castig de cauza!

Am castigat o lupta ( au recunoscut ca tot ce le-am spus eu e adevarat...din ce s-a scris pe aici) dar am pierdut razboiul!

Share this post


Link to post

Logan Laureate plus 1.4 ? =)) :scarpin: =))

Share this post


Link to post

Alegerea e simpla: oamenii vor un avion, sa fie super spatioasa, sa mearga cu 200kmh si sa consume o pipeta de combustibil. Revizii sa nu ii trebuiasca, sa arate super bine, sa atraga gagicile si sa respinga eventualele atacuri ale hotilor. Sa puna frana singura si sa traga singura de volan iar cand ii mangai plasticul de pe bord sa ii creasca turatia desi computerul de bord nu afiseaza decat inca un varf de pipeta in plus.

 

Cum asa ceva nu exista, cumpara masina care promite cel mai mult in cel mai mic pret posibil. Cum asta este Logan...

Share this post


Link to post

Eu tot nu am inteles unde au ramas aspiratile acelea cutezante catre diesel ? Nu de alta, dar au ales si cea mai slaba motorizare... dupa parerea mea ca pe hartie nu-i asa...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...