Jump to content
Sign in to follow this  
arp

Mobilier Birou Second-hand..pe Unde Gasesc?

Recommended Posts

Aveti idee pe unde gasesc in Bucuresti niste mobilier second-hand pentru birou? Ma intereseaza firme care au asa ceva..Multam anticipat...

Share this post


Link to post

Erau prin Pipera multe, cu mobila adusa din Germania. Dar iti recomand si o vizita la Silvarom, mergi pe Giulesti si e undeva pe stanga (Intrarea Rocilor 12-14 daca ai GPS :D ). O sa vezi preturi foarte bune si mobila de birou de foarte buna calitate!

Share this post


Link to post

Sar'naaa...

Share this post


Link to post

Vezi in special linia Tempo, din mar. Mi se pare superba, din alea avem la office si din alea mai luam sa completam seria. Au si scaune de toate formele si gusturile, etc.

Share this post


Link to post

Cool, au si site oamenii...Sigur le fac o vizita..Tks again!

Share this post


Link to post

Mai stie careva ceva depozite de mobila second? Ma intereseaza 3 scaune de birou. Mi-am luat eu pentru acasa acum ceva ani de pe Sos. Alexandriei dar s-a desfiintat. E un scaun super - solid, e facut de DAUPHIN. Tipul de la magazin spunea ca le aduc din germania de pe la diverse institutii (in special banci) cand se mai schimba mobilierul. Aveau multe si din ele o gramada aratau impecabil. Nu vreau sa cumpar şifturi din metro...

Share this post


Link to post

In magazinul nostru de mobila second hand din Bucuresti, puteti gasi o mare varietate de mobilier second hand: mobilier clasic, mobilier sufragerie, mobilier dormitor, canapele, dulapuri, birouri, fotolii, vitrine, mese, scaune, tablouri, goblenuri, covoare lucrate manual, lustre, oglinzi, cristaluri, portelanuri, vase de alama, statuete de bronz, veioze si alte obiecte decorative cu vechimi cuprinse intre 3 si 80 de ani si chiar mai vechi.

 

Echipa DEPOZIT-SH.RO va asteapta!

Adresa: Str. Halta Grivita, Nr 1-3, Sector I, Bucuresti
www.depozit-sh.ro

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...