Jump to content
Sign in to follow this  
adostar

Deflectoare De Aer

Recommended Posts

Si pentru poze astepti invitatie ? :D

In PiatraNeamt, visavis de Kaufland, setul la 45 lei aproximativ.

Edited by augustinionut

Share this post


Link to post

Urâțele, mânca-le-ar tata! :) Alea bagate sub cheder dau mai bine. Sa le porti sanatos! Macar isi fac treaba !

Share this post


Link to post

ce prost sunt.pai asa-s si ale mele doar ca eu le-am pus prea sus!dar nu-i nimic,ca cu prima ocazie cand o sa mai cumpar ceva de pe saitul cu piese de matiz,o sa recumpar inca o pereche de deflectoare ca doar sunt numai 28 ron!


deja sunt nervos.de ce dracu n-a pus nimeni poze cu montarea corecta a deflectoarelor care se lipesc?ma enervez cu nervii!baga-s-ar dracu'-n dracu'!

Share this post


Link to post

Tu ori esti, ori te faci; alea de-mi plac sunt rotunde, ale tale sunt ondulate.

post-13903-0-21205900-1408986970_thumb.jpg

post-13903-0-90856900-1408986971_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Eu le-am montat cât de jos am putut, aproape de garnitura geamului. Am constatat că asta e poziția în care se potrivesc cel mai bine pe ușă. În plus, dacă sunt montate mai jos, poți să deschizi geamul mai mult fără să-ți intre apă înăuntru în timpul mersului, atunci când plouă.

În altă ordine de idei, e drept că paravânturile care intră sub cheder arată mai bine, dar în cazul asta geamul se manevrează mai greu la închidere și am vrut să evit asta.

post-5090-0-27079300-1408990306_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Astea imi plac si mie:

 

Modelul acesta l-am gasit acum vreo doi ani la fostul magazin Dacia, in Pantelimon, nu stiu daca mai au acum. Au fost vreo 30 de lei. Pacat ca au inceput sa se matuiasca de la soare, la Cielo le-am schimbat deja cu modelul ondulat de la Radacini.

Subscriu si eu referitor la montaj, trebuie sa fie montate cat mai jos ca sa-si faca treaba (pe timp de ploaie).

 

post-32081-0-35244700-1408994518_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Nu-i sta rau nici cu ele vopsite :

post-13903-0-18939000-1409345586_thumb.jpg

Edited by augustinionut

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...