Jump to content
Sign in to follow this  
iuzar

Se intimpla in Romania

Recommended Posts

Tara saraca, ce sa-i faci...popor amarit...ia uitati-va ce se plimba pe strazile Bucurestiului.

 

 

Asta e cu dedicatie pt Viper...

dscn0159_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ce colectie de Tico steroidizate :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post

Culmea e ca exact acum ma uitam la ea pe mail... Asa ca...

 

Multzam de dedicatie, dar nu-mi place culoarea... :lol:

Share this post


Link to post

Sa ne asteptam ca iar va da faliment vreo banca zilele urmatoare din cauza asta?

Share this post


Link to post

Nu chiar acum...ca unul e in lease...deci efectul se mai diminueaza...

Share this post


Link to post

Sa moara tzaka, Monte Carlo curat!

... in ce paradox traim! ...

Share this post


Link to post

Citesc de multe ori topicul de pe autoshow cu ce mai vede romanul... Fiecare scrie ce minunele a mai vazut... Ieri m-am lovit de un Aston Martin Vanquish negru... Superb... Apoi alte minunele vazute de mine: Opel Speedster Targa... Nissan Murano... Ferrari 355 F1 GTS targa... Etc...

Share this post


Link to post

Aşa. Cât e rata la un Diablo ? :P

Share this post


Link to post

Cam un Matiz pe luna cred...hihihi... :lol:

Share this post


Link to post

Un Matiz pe luna crek e rata pentru "sarantocii" care o cumpara standard. O versiune mai "de lux", cine stie la cat ajunge.

Share this post


Link to post

Printr-unul din jocurile N4S, scria ca un Diablo costa cam 600.000 para.

Daca presupunem rate pe 3 ani, rezulta cam 200.000 para/an adica vreo 3 Matizuri SE/luna si n-am socotit si dobanda! :shock:

 

Se ofera cineva sa ne dam buburuzele sa platim si noi rata macar pe o luna? :)

Share this post


Link to post

mdeci alea , cred ca erau gallardo .. ? .. ca murcielago nu cred ca erau .. ca nu le'am vazut aripile alea escamotabile ..

Share this post


Link to post

Diablo e mult mai pretenţioasă de condus, adică e mult mai sportivă şi suferă pe partea de confort. Despre Gallardo am înţeles că a fost proiectat pentru a fi mai uşor de condus, ca atare şi eu cred că-n poză sunt 2 Gallardo.

Share this post


Link to post

Da, sunt Gallardo. Pe BBC la TopGear laudau pe Murcielago ca fiind cel mai manevrabil Lambo de pana acum, deci cred ca si Gallardo ar trebui sa mosteneasca ceva din el.

Share this post


Link to post

Cand m'am dus acum 2 sapt sa tractez tico , pe drumul spre urziceni m'am intalnit cu unul din ele , venea spre bucuresti .. eram cu dacia pe la 100km/h , cu geamu intredeschis .. el era pe contrasens .. nu am cum sa va explic ce souund avea cand a trecut prin dreptul meu .. si cand asociezi sunetul .. cu uzina de sub "capota" .. auuuuuuauauauau :wallbanger: :heavydrinker:

Share this post


Link to post

bey, deci eu innebunesc...uitat-va ce aratari umbla prin Bucuresti...

m3_thumb.jpg

m2_thumb.jpg

m1_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Asta galbena nu e a lu' Leana, adicatelea kelu de la Vacanta Mare?

Share this post


Link to post

Eu stiam ca Leana are un Porsche Boxster ...

Share this post


Link to post

Pai bre daca espero e salupa astea sunt highlinere d-alea de cruise-uri...

 

or fi bani munciti??? :decapitat:

Share this post


Link to post

si ca sa incerc sa ma calmez ... : Unde pana mea sa umblii cu asa ceva ? .. mi'as lua asa ceva , decat daca as sta la Pitesti .. si as face naveta aici in Bucuresti .. :) .. ca sa pupe masina numa' autostrada ... dar ceva ar trebui sa fie mai mult ca sigur pe lista mea de optionale : un antiradar ultraperformant :)

Oricum , respectele mele pentru gigi soferu bolidului blond

Share this post


Link to post
Eu stiam ca Leana are un Porsche Boxster ...

 

A avut, l-a dat si cica se da cu cea galbena din poza... L-au vazut multi...

Share this post


Link to post

O fi Kelu, o fi Pletosu, mie sincer mi se pare de prost gust sa te dai cu asa ceva prin Rromania...mi se pare sfidare pe fata...

Share this post


Link to post

Aici treaba e cu dus si intors... Ce ai face daca ai avea bani? Sincer, hai sa facem un sondaj (fara chestii predefinite) sa vedem cine ce masina si-ar lua daca ar avea bani, da' bani! De exemplu eu visez in continuare la 3 masini: un Dodge VIPER RT/10 din 1990 (modelul de la care mi se trage si nick-ul), un Subaru Impreza WRX STi (eventual preparat de GrupaN ca am inca un pitic sa ma dau pe la raliuri) si un Subaru Outback pentru familie...

Share this post


Link to post

Eu daca as avea bani mi-as lua pt.timpul saptamanii un AUDI S8(negru), pt. week-end si perioada verii(la mare ,la soare fetitele sunt...) o TOYOTA SUPRA, iar pt. iarna petrecuta la ski un MERCEDES G KLASSE(numai pt.cunoscatori).

Chiar si cu masinile astea tot as mai scrie din cand in cand pe forumul asta :lol:

Share this post


Link to post

... hehehe , daca ar fi bani .. eu asta mi'as cumpara : Donkervoort D8 asta este masina sufletelului meu , definitia proprie a placerii de a conduce... iar pentru familie , un 330xd m'ar coafa perfect :)

sanatate si sa ne vedem cu visele implinite .. vrrrrruuuuuuuuuummmm

 

 

 

si pentru cei ce nu au auzit de Donkervoort uite atasez niste "lamuriri"

schuin-voren_thumb.jpg

schuin-van-boven_thumb.jpg

driekwart-voren_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...