Jump to content
Sign in to follow this  
alexinno

Vand Diverse Piese Cielo

Recommended Posts

Vand diverse piese pentru Cielo, ramase de-a lungul timpului prin garaj, existand trei masini de acest tip la noi si la socri:

-doua alternatoare de 85 A (ambele pentru euro3), unul luat de la Peppino (58.800 km)-250 lei, celelalt ramas de pe masina mea (136.466 km)-100 lei;am gasit unul original nou la un pret f. bun si l-am luat;

- un disc frana fata pe 14'' nou, o chinezarie -50 lei;

- un un rotor bun (folosit) pentru alternator tip GLE 75 A (trebuie schimbat colectorul, are uzura la jumatate)- 40 lei;

- un stator bun folosit pentru alternator tip GLE 75 A -40 lei;

- pompa servodirectie luata de pe un Cielo pocnit cu ani in urma (nu stia tata socru ca e un dispozitiv ce pica greu in general la Cielo, omul o luase preventiv)-150 lei

- un ceas bord cu turometru, kilometrajul are ceva uzura fiind la 300k km, in rest se da complet functional, cu becurile martorilor schimbate-50 lei

Daca voi mai gasi ceva de prisos pe rafturi dupa ce termin curatenia din garaj, voi posta.

Share this post


Link to post

Se adauga doi etrieri Cielo Executive 14" fara pistoane (ruginisera, primul proprietar cred ca nu a schimbat la timp lichidul), au culisele noi noute, impreuna cu burdufurile aferente, noi de asemenea. Am si setul de garnituri pe original, vin impreuna cu etrierii, pret in total 200 lei

Edited by alexinno

Share this post


Link to post

Se adauga inca o pereche de etrieri pe 14 tip DAC, aproape noi, au sub 30k km rulati,Se vand impreuna cu discul nou si perechea veche de etrieri DAC, plus vreo 2 seturi de placute, unele originale aproape noi, totul la 200 lei.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...