Jump to content
Sign in to follow this  
gabi-gabi

Chevrolet Epica De Vânzare

Recommended Posts

ea9fee3028672f2b3910c7620511a599.jpg908b36cb22746084a0b64c600a73062b.jpgabc2732ca37f5aa9bc4222bdea39a3cf.jpg7136a7f292517296245889df5817f9d2.jpg

Vand Chevrolet Epica

An:2008

Km actuali:98800

Full piele

Încălzire scaune+reglaj electric(sofer)

4xgeamuri electrice

Închidere central+alarma

2chei cu telecomanda

Oglinzi electrice,încălzite si retractabile

Xenon

Proiectoare ceata slim

Full Smd poziții fata/spate si interior

Pachet logo portiere Chevy

Revizie recent efectuată

Carte service

Pachet geamuri VIP

Paravanturi4xgeamuri

 

Discuri:fata/spate noi

Plăcute:fata/spate noi

Distributie efectuată la5ani(59000km)

 

Stare impecabila de funcționare.

Pt mai multe detalii nu ezitați sa ma contactați.

DVD:pioneer + incinte acustice Crunch

Conexiune bluetooth,touch screen

Comenzi volan

Cruise control

Share this post


Link to post

Mai interesant era daca mentionai motorizarea si, eventual, performantele. Cele insirate sunt "jucariile".

Share this post


Link to post

halatul? cat e halatul?

Share this post


Link to post

Pai donezi chevy epica sau vinzi chevy epica? Pune si tu un pret sa stie oamenii la ce se uita

Share this post


Link to post

@gabi-gabi: Am evaluat sesizarea ta si nu gasesc nimic ofensator. Incearca sa intelegi esenta postului raportat si o sa vezi ca nu ai de ce sa te simti ofensat !

Share this post


Link to post

@gabi-gabi: Am evaluat sesizarea ta si nu gasesc nimic ofensator. Incearca sa intelegi esenta postului raportat si o sa vezi ca nu ai de ce sa te simti ofensat !

Într-adevăr,cineva face mișto de postarea ta gen(cat este halatul...are cordon? Bal bla..)dar tu nu găsești nimic ofensator,într-adevăr.traim intr-o tara unde oricine si oriunde oricum isi poate exprima parerea fie ca il intereseaza postarea ta sau nu.

de ce nu ai bani de masina,nu te baga in seama.esti mai inteligent decât sa faci pe deșteptului,mulți cu Oac,putini pricep.

No problem,nu mai postez nimic!ms

Share this post


Link to post

Te-ai aprins inainte sa imi asculti sfatul si sa incerci sa intelegi ce te-a intrebat colegul. Omul te-a intrebat, sub o forma plastica, daca pretul e negociabil sau nu. Pacat ca nu ai pierdut 5 secunde sa prinzi umorul postului care te-a suparat !

 

Dar e mai simplu asa, nu ?

Share this post


Link to post

Nu m-am aprins deloc,doar mi-am spus punctul de vedere.de fel sunt mai ferm si nu prea agreez prostia si luarea la mișto.

De aceea mi sa părut putin ca sunt luat peste picior.

Termenul "halat,cordo"asi vrea sa imi arați si mie unde anume înseamnă ca sub forma plastica negociabil.

Eu nu am întâlnit niciunde acest termen.

Nu crezi ca daca nu Cunoști un termen(total aiurea)sa crezi ca esti luat la misto?

Ma rog...,masina este de vânzare,iar pretul este"negociabil"in limita bunului simt.cine este interesat,ok,cine nu este interesat,sa se abțină de la comentarii!

Ms

Share this post


Link to post

Masina ta este la vanzare, dar pe o zona gresita, roaga un moderator sa o mute la sectiunea "bursa".

Share this post


Link to post

Imi cer scuze,nu mi-am dat seama.

Rog,daca se poate,un moderator sa modifice amplasarea anunțului meu in secțiunea corecta.

Multumesc

Share this post


Link to post

Probabil din cauza atitudinii vanzatorului sta de ani la vanzare masina.

IN PLUS mi se pare lipsa de bun simt sa o pui aici cu 6800 si pe site-urile de specialitate cu 6500e.

Share this post


Link to post

totusi,niste poze din fata mai la distanta,din spate ,din lateral cu usile inchise ar fi mai indicat! sa-si faca omul o parere generala despre masina! poza cu sigla masinii e mai putin relevant sau deloc...(ca doar nu-i chevrolet corvette Z06 varianta 3LZ...).

Edited by gowriel

Share this post


Link to post

Akon...

Pretul era si pe site-urile de specialitate tot6800,intre timp am mai scăzut pretul.

Nu e vorba de bun simt sau nu,e chestia ca omul mai schimba pretul.

Gowriel:poze am pus doar acelea deoarece nu am avut altele atunci,si nici nu mi-a solicitat nimeni alte poze.

 

Oricum:masina nu se mai vinde!

Se poate Închide topicul.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...