Jump to content
Sign in to follow this  
mihai72ro

Bolnavicioasa (Negru Granada)

Recommended Posts

4 mii de km pe luna?! mai ai timp sa profesezi ce scrie la semnatura?

Inca o nelamurire...daca e masina de servici...de ce esti FANATIC cu ingrijirea ei?!

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

De ce nu ar fi? Asa au ajuns toate matizurile niste rable si le-a scazut pretul de nici nu se merita sa te gandesti sa le vinzi.

Share this post


Link to post

Ei, hai! Cu siguranta ii pasa de satisfacția următorilor proprietari..:-D

Share this post


Link to post

Ei, hai! Cu siguranta ii pasa de satisfacția următorilor proprietari..:-D

 

4 mii de km pe luna?! mai ai timp sa profesezi ce scrie la semnatura?

Inca o nelamurire...daca e masina de servici...de ce esti FANATIC cu ingrijirea ei?!

Pai ce scrie la semnatura, adica din poze, cea neagra, doarme de aproape 2 ani; a, anul trecut a facut 75 de km. Iar de cea gri, tot din poza se ocupa fetele: nevasta-mea si fiica-mea.

 

Pentru mine nu are importanta ca este masina firmei; este la mine si atata timp cat tu nu stii de niciun fel de taxe (rovinieta, asigurare, impozit, taxa de parcare, rata de leasing, benzina, etc) se impune respect. Mai mult, a fost 0 km. Care urmatorii proprietari? Atata timp cat raman in firma, este a mea; si nu am degand sa plec. In primul rand pentru oamenii de aici (sefi/colegi). Nu vreau sa dau nume, sa nu sune a reclama; cu toate ca ar trebui.

Edited by mihai72ro

Share this post


Link to post

Ti-a zburat capacul de pe spate? Ca rumanii banueisc ca daca se apucau le luau pe toate :) )

Share this post


Link to post

Nuu..a fost "luat" din graba. Stiu sigur. S-a intamplat ziua. Dimineata era, dupa amiaza nu. A fost parcata la pranz langa o alta masina (taxi) langa parcare. Nici prin gand nu mi-a trecut ca raman fara si oricum ziua, la pranz. Dar parca mai conteaza. Mi-am cumparat un set no name si gata, ca originalul este 85 de lei bucata si ca sa il fure iarasi...

Edited by mihai72ro

Share this post


Link to post

Despre Logan:

si am implinit si "150.000" de km si tot nu am schimbat nimic; sunt eu "fanatic" cu intretinerea, dar chiar nu ma asteptam.

 

post-3348-0-19222400-1474826534_thumb.jpg

Share this post


Link to post

1.2 16V 73CP

Intre timp s-au mai adaugat 5000KM; ca fiecare, te astepti sa se dea la ulei la acesti km nu? Deocamdata nimic.

"Depaseste toate asteptarile!"

Share this post


Link to post

Nea Mihai,propietar de Leganza si Ford ne face" marturisiri" despre Logan :/

Edited by florinellll

Share this post


Link to post

Si alea rare rau :)

Share this post


Link to post

 

On 6/9/2010 at 7:18 PM, mihai72ro said:

Ne despartim...

Daewoo Leganza CDX, negru granada, Korea, transmisie manuala, navigatie 7 inch mirror-link USB, AC, volan piele, alarma, garantie baterie, distributie schimbata la 102000, consumabile noi (ulei, filtru, bujii, antigel), placute de frana, anvelope de iarna 205/60/15 Continental in stare foarte buna, ITP RCA valabile. Fiscal la zi! Utilizat zilnic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by mihai72ro
  • Sad 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...