Jump to content
Sign in to follow this  
guru

Piese, Subansamble Si Accesorii Pentru Matiz, Din Dezmembrari, Aduse Din Italia

Recommended Posts

Din cate stiu eu, macaralele pentru geamuri electrice, impreuna cu consola cu butoane, mai erau pe stoc. Pentru cele mai exacte informatii, ar fi bine sa sunati la numarul de telefon din primul post.

Share this post


Link to post

usa fata dreapta matiz rosu super aveti ?

fetele de usi sunt cele de se edition ?

Edited by adimannu

Share this post


Link to post

In urma cu o saptamana, era usa fata dreapta, rosie. Pentru cele mai noi informatii, poti suna la numarul de telefon din primul post. Da, fetele de usi sunt model SE.

Share this post


Link to post

salutare

pot sa pui pozde depsre fete usi te rog

Share this post


Link to post

capota matiz rosu super si la ce pret

Share this post


Link to post

Capota rosie, 50 ron ( nu stiu daca mai e pe stoc, suna direct la vanzator).

Share this post


Link to post

Salutare! O cutie de viteza automata de matiz cam cat ar ajunge?

Share this post


Link to post

Nu s-au adus decat cu cutie manuala, pentru cutie automata trebuie comanda ferma, fiind foarte greu vandabila. O sa intreb si o sa-ti raspund.

Share this post


Link to post
Nu s-au adus decat cu cutie manuala, pentru cutie automata trebuie comanda ferma, fiind foarte greu vandabila. O sa intreb si o sa-ti raspund.

 

 

Salut!

 

Si eu sunt interesat de o cutie automata de matiz, cat costa si ce presupune o comanda ferma?

Share this post


Link to post

Salut! Doua jante de tabla de Matiz se gasesc? Indiferent de culoare, dar sa nu fie indoite.

Astept raspuns.

Share this post


Link to post

Faruri de Maty II? Cu motoras. Si cat costa? Mersi

Share this post


Link to post

Faruri si jante cred ca are...

Comanda ferma probabil presupune un avans de x% din pret.

Momentan e plecat in Italia, nu poate fi contactat.

In principiu de luni il contactati direct la telefonul din primul post.

La ce postati aici nu va poate raspunde, ca nu are internet si nici nu are timp si pricepere pentru navigare.

Edited by RaZoR-07

Share this post


Link to post

salutare, ma intereseaza:

aripa dreapta fata,

usa dreapta fata

usa dreapta spate - toate pe culoarea gri metalizat de ce aveti, as vrea si un pret informativ, multumesc anticipat

Share this post


Link to post
...il contactati direct la telefonul din primul post.

La ce postati aici nu va poate raspunde, ca nu are internet si nici nu are timp si pricepere pentru navigare...

 

 

Telefonul este unicul mijloc de contact.

Share this post


Link to post

salut,o tetiera fata la ce pret ar fi? multumesc

Share this post


Link to post

broasca sau yala (nici nus cum se cheama, cea care tine portiera inchisa de stalp)

Share this post


Link to post

salut. am si eu nevoie de bucatica de tabla de sub stopul stanga, de culoare rosie, pentru un matiz din 2005. se gaseste gata vopsita? sau trebuie sa caut la dezmembrari? ma poate ajuta cineva?

Share this post


Link to post

Deocamdata nu se mai gaseste absolut nimic. Trebuie sa ajunga un tir cu 6 matiji gata de dezmembrat, undeva intre 15 august si 1 septembrie.

Share this post


Link to post

salut, mai exista macarale electrice+ consola?daca da vreau si eu una.macar o consola cu suport pentru 2 pahare.se gaseste asa ceva?si la ce pret.stima

Share this post


Link to post

ma intereseaza si pe mine piesele acestea pt . o deschidere portbagaj . pt matiz ?

am pus si niste coduri

 

post-23559-1253039388_thumb.jpg- levier comanda dubla (ansamblu de manete(pt. rezervor si portbagaj) cod-94580481 sau 83320-78B00-000

- cablu cod- 96315587

- placa zavor cu actionare suplimentara prin cablu cod 94580477

 

cam la ce pret ajung ?

 

 

multumesc

 

 

 

 

am pus poze cu zavorul si cu levierul

post-23559-1253039396_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Revin pentru a enspea mia oara cu precizarea ca omul care se ocupa cu aceasta mica afacere nu este membru pe forum si nu citeste ce scrieti voi aici nici macar in calitate de guest.

Sunati la numarul de telefon din primul post, daca nu raspunde sau nu suna, mai reveniti.

Hint: nu are roaming.

Share this post


Link to post

salut, ma intereseaza portiera stanga fata si stanga spate. cat ma costa ? fete pentru usi aveti ? acelea interioare care acopera toata portiera, alea ma intereseaza :) astept raspuns

Share this post


Link to post

A sosit un nou transport. Sunt pe stoc doua Matizuri si un Espero, gata de dezmembrat :) !

Cateva preturi, la principalele repere:

- Usa fata 250 ron-usa spate 200 ron

-fete usi + finitii stalpi 200 ron

-pereche macarale electrice pentru geamuri si consola cu butoane 100 ron

-buclier 70 ron

-instalatie AC completa 700 ron

-servo-directie completa 300 ron

- motor 1500 ron

-cutie de viteze 300 ron

-electromotor 100 ron

-alternator 140 ron

- plansa bord 100 ron

-aripi fata 50 ron

-hayon, complet, cu instalatia pentru stergator 150 ron

 

 

 

Puteti afla mult mai usor informatii la tel 0763 365 580 Persoana care se ocupa de aceasta activitate NU intra pe forum.

post-1252-1254638787_thumb.jpgpost-1252-1254638667_thumb.jpgpost-1252-1254639259_thumb.jpg

 

post-1252-1254639427_thumb.jpgpost-1252-1254639594_thumb.jpgpost-1252-1254639762_thumb.jpg

Edited by guru

Share this post


Link to post

Ma intereseaza centura dreapta spate (sau stanga daca nu conteaza partea de montare) Matiz 2003. Vin cu rugamintea daca ma puteti ajuta sa imi trimiteti prin posta cu plata ramburs. Va multumesc.

 

 

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...