Jump to content
Sign in to follow this  
Lucian M

Cu Cine Avem Onoarea?!

Recommended Posts

.... Castrati-ma, castrati-ma, sau daca vreti- eutanasiati-maaaaa :prr:

 

 

Si sa ne lipsim de prezenta ta pe forum? :-?

Tentant...sau nu? :D

Share this post


Link to post
Cam ai dreptate, la noi nu prea se cloneaza lumea.

Esti sigur? :->

Sa mi se taie capul!!! Castrati-ma, castrati-ma, sau daca vreti- eutanasiati-maaaaa :prr:

Suna tentant...Rog un admin / mod sa puna un poll la acest topic :P

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Pai... care e intrebarea pollului?

Share this post


Link to post

D) Toate.

Share this post


Link to post
Sa mi se taie capul!!! Castrati-ma, castrati-ma, sau daca vreti- eutanasiati-maaaaa :prr:

Păi zi bre că vrei servicii complete... Oricum după prima operaţie, a2a e inutilă.

Share this post


Link to post

Vorbeste cu Ciomu poate te rezolva ... :P

Share this post


Link to post

Tindem sa devenim forum comando... Daca e asa, o sa imi fac si eu o clona : Pisica Razboinica, pentru a fi in trend...

Share this post


Link to post
D) Toate.

 

 

Sa mai spui Luciane ca nu suntem oameni de treaba. Vezi? Iti oferim servicii complete.

Share this post


Link to post
Eu vreau mostenitori. Gata cu offtopicul.

N-are a face una cu alta... :P

Share this post


Link to post
Nu trebuie sa vezi IP ca sa identifici o clona, asta-i doar un indiciu final. O clona a unui user banat miroase, nu se poate spala complet de pacatele trecutului. In plus, din experienta acestui forum, toti fac aceeasi greseala care-i tradeaza de la prima postare sau chiar de la inregistrare: ei sunt destepti si ceilalti sunt prosti.

Exact. La mine in retea am descoperit ca fraierii de se ocupa de servere au facut autentificarea prin MAC, dar iti poti alege orice IP din clasa de IP-uri ce ti-a fost alocata prima data, adica eu de exemplu pot intra, cel putin teoretic de pe 255 de IP-uri. Practic, insa, cand am mai facut incercari, mi-a mai aparut ca "contul dvs este suspendat pentru neplata", ca "astazi e ultima zi in care va puteti achita factura" etc, dar practic, la un ban pe IP, imi trebuie doar 10 secunde pentru a intra din nou acolo unde am fost banat.

Share this post


Link to post
Cam ai dreptate, la noi nu prea se cloneaza lumea.

Bre- io is direct raspunzator pentru deconspirarea shpionului clonat, eu am obtinut aipiurile de pe care tasta. Sa mi se taie capul!!! Castrati-ma, castrati-ma, sau daca vreti- eutanasiati-maaaaa :prr:

lucianm habar nu am ce razboaie porti tu cu diversi useri imaginari, insa e problema ta. Nu ma amesteca pe mine in ele. Ca tu vezi dusmani peste tot este iarasi problema ta. Nu toti cei care zic un anumit lucru, sunt dusmanii tai si ai poporului.

Share this post


Link to post

Maximus, fugi de-aici. Te stie echipa de moderare dupa ip-urile de pe softpedia. Vrei sa le pun pe forum? Nu e nevoie, cine trebuie le stie. E mai grav ca te dai ranit. In locul tau as lasa-o joc, ca macane rau de tot. Hai cu reciclarea.

Share this post


Link to post

Bah, am de la moderatorii de acolo aipiurile tale. Crezi ca echipa de moderare de aici e proasta?

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Nu vezi clonatu' cum se da ranit?

Share this post


Link to post

Lasa-l bre ca saracu nu mai are unde posta, peste patrujdemii de posturi down the drain, e un anonim decand i-au banat contul de minimus peste tot. Ii recomand kudik sau sperante, poate acolo il primesc ;) . Totusi, intai ii recomand ,,coltul terapeutului".

Edited by andreib

Share this post


Link to post
Ba, v-ati dilit?! Eu vreau mostenitori.

Nu-i nimic te putem ajuta :)

Deci hai cu poll-ul. Cine se ofera maestru de ceremonii ? :)

Edited by lascarica

Share this post


Link to post

Nu-l ajută, dom'ne, nici poll-ul, nici offtopicul :P E vorba de cu totul şi cu totul altceva...

Bah, am de la moderatorii de acolo aipiurile tale.

Eu zic să i le dai înapoi, e păcat să laşi omu' pe frigu' ăsta făr' de aipiuri.

Share this post


Link to post

Deci da :mrgreen:

starwarsclonewarsposterwa6.jpg

w432.png

Starring LucianM si Minimus

 

Ba, v-ati dilit?! Eu vreau mostenitori. Gata cu offtopicul.

Nu-i bai, te-om ajuta noi :P Doar suntem prieteni, nu? :D

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Sebiane, eu nu mi-am facut niciodata nicio clona. So don't put me into this shit.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...