Jump to content
Sign in to follow this  
Bertyy

Mi-am Luat Masina Noua!

Recommended Posts

Va salut cu respect si bine v-am gasit,sunt nou pe forum! Mi-am luat masina noua NUBIRA 2 CDX berlina, luni(28/01/2008) o primesc,abia astept!!!! :lavolan: :drinkers: Un gand de bun venit: SA AVETI PARTE NUMAI DE BINE SI FARA ACCIDENTE DE CIRCULATIE,FIE ELE USOARE SAU GRAVE!!!!

 

 

 

ERA SA UIT! SA CASTIGATI LA LOTO!!!!!!!! CINE JOACA. :D

Share this post


Link to post

Salut Bertyy, s-o stapanesti sanatos si fara intalniri 'magice' cu mecanici fiorosi.

 

Te rog da-ne mai multe detalii si eventual poze dupa ce o primesti.

Share this post


Link to post

Dupa ce o primesc o sa postez poze cu ea,referitor la detalii nu stiu la ce te referi.

Masina a costat 11200 Euroi, este CDX deci full options,este gri mai inchis, altceva momentan nu stiu. O sa aflu dupa ce o conduc. Nu am vrut sa o iau pe gaz,nu-mi place ocupa loc in portbagaj, iar masinile pe gaz nu-mi plac! Mai multe dupa ce o am. Va salut!

Share this post


Link to post

Bravo, sa o stapinesti sanatos! Ce inseamna 'full options' la Nubira ?

Share this post


Link to post

Inseamna ca ti-e lene sa descrii ce optiuni are, e un soi de echipare maxima (pt ro) ;) . Sau inseamna ca orice este peste versiunea cheala e full :) ) .

Sa o stapanesti santos!

Share this post


Link to post

@BERTY

Sa o stapanesti sanatos, sa te poarte fara probleme milionul de kilometri! Acu intrebare de loganist ( nu sunt eu ala) nu stii ca ai luat o masina care nu se mai fabrica? Acu intrebarea mea, stii cu cate clase este Nubira peste Logan? Raspuns, cu destule!

@hitman

CDX fata de SX are frane disc pe spate, a 3-a tetiera, tapiterie mai de soi, radio cd cass in locul cassului obisnuit, 2 tweetere in plus la instalatia audio, reglaj pe inaltime la coloana volanului, jante aliaj pe 14'', doua airbag-uri . Ca dotari standard 4 geamuri electrice, oglinzi electrice, ABS, aer conditionat (asta la SX). Lamurit?

Share this post


Link to post

Am uitat sa va spun ca am fost proprietar de Nubira 1,atat de mult mi-a placut masina aia, incat am vrut s-o cumpar si pe sora ei mai noua,asta in ciuda ofertelor care le-am avut. Puteam sa-mi iau alta masina,dar n-am vrut! Sper ca v-am lamurit

Share this post


Link to post

se mai vinde nubira? parca stiam ca in vara au scos-o din fabricatie.

Share this post


Link to post

Se vind stocurile, e oferta cu 700 E discount parca. @bertyy, sa te poarte 'jdemii de km fara probleme. Si eu conduc ceva cu "sange" de Nubira si-mi place al naibii de mult :X

Share this post


Link to post

Sa o folosesti sanatos si fara evenimente.

 

pai atunci cum e masina 2008?

 

Cine a zis ca e din 2008? :)

 

Mi-am luat masina noua NUBIRA 2 CDX berlina, luni(28/01/2008) o primesc....

Share this post


Link to post

Va multumesc foarte mult pt. urari si sper ca si masinile voastre sa va tina milionu' de km! Masina nu este din 2008, in 2008 am cumparat-o eu,ea probabil este facuta prin vara candva in 2007, sau inainte de a se intrerupe productia!

Share this post


Link to post

Bre- cred ca stai ca pe ace! Hai sa treaca usor ziua asta si maine sa fii la volanul noii masini!

Km multi fara incidente!

Share this post


Link to post

S-o stapanesti sanatos! Imi pare bine ca nu te-a atras varianta de Mioveni, care era totusi mai aproape de tine :D

Hai ca mai e putin pana luni, culca-te sa treaca timpul mai repede :P

Share this post


Link to post

Felicitari pentru masinuta Bertyy! S-o stapanesti cu placere si sa te poarte cu bine peste tot! Abia astept sa vad pozele cu ea!

Hau ca au mai ramas cateva ore si esti conducator oficial de Nubira II!

Share this post


Link to post

Va multumesc inca odata pt toate urarile de bine! Cu o primesc fac si niste poze.

Share this post


Link to post

Fratilor sunt fericit! La 4:30 P.M. mi-au spus astia sa ma duc sa-mi ridic masina!!!!!! URAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :banana: :drinkers: Conduc :lavolan: Vor veni si pozele diseara

Edited by Bertyy

Share this post


Link to post

E deja 5.05 si...nimic... :P

Nu te mai plimba atata si incanta-ne privirile cu niste poze :-B

Edited by andrei_ics_ics_el

Share this post


Link to post

Mai iti arde de poze in aceste "divine" momente cand lumea e la cauciucurile tale :D .

Share this post


Link to post

Hai cu pozele ca apare si Elodia de nerabdare...

Share this post


Link to post

Fratilor, imi pare rau ca n-am putut sa fac poze mai devreme,dar am o gramada de prieteni care au trebuit cinstiti :drinkers: si chiar am avut chef sa :lavolan: ! Astea sunt deocamndata pozele,altele pe lumina!

post-14669-1201550540_thumb.jpg

post-14669-1201550704_thumb.jpg

post-14669-1201550823_thumb.jpg

post-14669-1201550995_thumb.jpg

post-14669-1201551169_thumb.jpg

post-14669-1201551292_thumb.jpg

post-14669-1201551675_thumb.jpg

Edited by Bertyy

Share this post


Link to post

Super, sa te bucuri de ea ;)

Share this post


Link to post

Draguta masina, s-o stapanesti cu placere.

Share this post


Link to post

Sa o stapanesti sanatos! Iti multumim ca nu ne-ai uitat ;)

Pai de la 4.30 pana acum decat 30 km te-ai dat cu ea?

Numai bine si sa te bucuri la maxim de ea.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...